کد خبر : 199415
تاریخ انتشار : شنبه 18 تیر 1401 - 19:00

دانلود زیرنویس فیلم WWE WrestleMania 38 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم WWE WrestleMania 38 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم WWE WrestleMania 38 رسلمنیا ۳۸ سی و هشتمین رویداد سالانه کشتی حرفه ای رسلمنیا بود که توسط WWE تولید می شد. برای کشتی گیران بخش های تبلیغاتی راو و اسمکدان برگزار شد. این رویداد از طریق پرداخت به ازای مشاهده (PPV) در سراسر جهان پخش شد و از طریق Peacock در ایالات

دانلود زیرنویس فیلم WWE WrestleMania 38 رسلمنیا ۳۸ سی و هشتمین رویداد سالانه کشتی حرفه ای رسلمنیا بود که توسط WWE تولید می شد. برای کشتی گیران بخش های تبلیغاتی راو و اسمکدان برگزار شد. این رویداد از طریق پرداخت به ازای مشاهده (PPV) در سراسر جهان پخش شد و از طریق Peacock در ایالات متحده و شبکه WWE در سطح بین‌المللی برای پخش زنده در دسترس بود. این رویداد به‌عنوان یک رویداد دو شبه، در ۲ و ۳ آوریل ۲۰۲۲ در استادیوم AT&T در شهر متروپلکس دالاس–فورث در آرلینگتون، تگزاس برگزار شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم WWE WrestleMania 38 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم WWE WrestleMania 38 این رویداد چهارمین رسلمنیا بود که در ایالت تگزاس (پس از X-Seven، ۲۵، و ۳۲) و دومین رسلمنیا پس از رسلمنیا ۳۲ در سال ۲۰۱۶ در ورزشگاه AT&T برگزار شد. این سومین رسلمنیا بود که براک لزنر در مقابل رومن رینز به نمایش گذاشته شد. در رویداد اصلی (بعد از ۳۱ و ۳۴). دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای این مسابقه را به عنوان “بزرگترین مسابقه رسلمنیا در تمام زمان ها” اعلام کرد که برای دو قهرمانی جهانی تبلیغاتی، مسابقات قهرمانی راو دبلیو دبلیو ای و قهرمانی جهانی اسمکدان، که به ترتیب توسط لزنر و رینز برگزار شد، یک مسابقه برنده تمام زمان ها بود. رویداد

این کارت در مجموع شامل ۱۶ مسابقه بود که هفت مسابقه در شب اول و ۹ مسابقه در شب دوم انجام شد. در یک مسابقه بداهه که به عنوان رویداد اصلی شب ۱ عمل کرد، استیو آستین “Stone Cold” کوین اونز را در یک مسابقه No Holds Barred شکست داد، که اولین مسابقه آستین از زمان رسلمنیا XIX در سال ۲۰۰۳ بود. این رویارویی در ابتدا به عنوان یک نسخه ویژه تبلیغ شده بود. از “KO Show”. سایر مسابقات برجسته شاهد شکست کودی رودز بازگشتی بود که ست “فریکین” رولینز را شکست داد، شارلوت فلیر روندا روسی را شکست داد تا قهرمانی زنان اسمکدان را حفظ کند، و بیانکا بلایر با شکست دادن بکی لینچ قهرمان مسابقات قهرمانی زنان خام شد. در رویداد اصلی برای Night 2، قهرمان جهانی اسمک‌دان، رومن رینز، قهرمان WWE راو، براک لزنر را شکست داد و هر دو عنوان را به دست آورد و به عنوان قهرمان جهانی WWE شناخته شد. در دیگر مسابقات برجسته، جانی ناکسویل جکاس در مسابقه Anything Goes سامی زین را شکست داد و اج بر ای جی استایلز پیروز شد. در Night 2 همچنین وینس مک‌من، رئیس WWE، مفسر اسمک‌دان، پت مک‌آفی را در یک مسابقه بداهه پس از شکست مک‌آفی آستین تئوری، شکست داد و اولین مسابقه مک‌من از سال ۲۰۱۲ بود.

رسلمنیا به عنوان رویداد زنده پرچمدار WWE در نظر گرفته می شود که برای اولین بار در سال ۱۹۸۵ برگزار شد. این طولانی ترین رویداد سالانه کشتی حرفه ای در تاریخ است و بین اواسط مارس تا اواسط آوریل برگزار می شود. این اولین بار از چهار پرداخت به ازای هر بازدید (PPV) اصلی WWE بود، از جمله رویال رامبل، سامر اسلم، و سری Survivor، که در ابتدا «چهار بزرگ» نام‌گذاری شدند، و از اکتبر ۲۰۲۱، یکی از پنج رویداد بزرگ این شرکت در سال، همراه با پول در بانک، به عنوان “پنج بزرگ” شناخته می شود. رسلمنیا توسط فوربس در رتبه ششم باارزش‌ترین برند ورزشی در جهان قرار گرفته است، و به عنوان سوپر باول سرگرمی‌های ورزشی توصیف شده است.[۸] رسلمنیا ۳۸ کشتی‌گیرانی را از بخش‌های برند راو و اسمک‌دان تبلیغاتی نشان داد. آهنگ‌های تم رسمی این رویداد “Sacrifice” توسط The Weeknd و “I Feel Good” توسط Pitbull، Anthony Watts و DJWS بودند.

در ۱۶ ژانویه ۲۰۲۱، علاوه بر اعلام تاریخ و مکان تغییر مکان رسلمنیا ۳۷، که به دلیل همه گیر شدن کووید-۱۹ باید تغییر زمان می داد، تاریخ ها و مکان های دو رویداد بعدی رسلمنیا را فاش کرد. رسلمنیا ۳۸ اعلام شد که در استادیوم AT&T در حومه دالاس آرلینگتون، تگزاس برگزار می شود. در ابتدا قرار بود فقط در ۳ آوریل ۲۰۲۲ برگزار شود. با این حال، در ۲۵ اکتبر ۲۰۲۱، مشخص شد که مانند دو رویداد قبلی رسلمنیا، رسلمنیا ۳۸ گسترش یافت تا در دو شب برگزار شود: شنبه، ۲ آوریل، و یکشنبه، ۳ آوریل ۲۰۲۲. این چهارمین رسلمنیا بود که در ایالت تگزاس (پس از X-Seven، ۲۵ و ۳۲) و دومین رسلمنیا پس از رسلمنیا ۳۲ در سال ۲۰۱۶ که رکورد حضور در یک رویداد رسلمنیا را در این مکان برگزار کرد. که با این حال مورد اختلاف بود. بسته‌های مسافرتی در ۸ نوامبر ۲۰۲۱ در دسترس قرار گرفتند، در حالی که بلیط‌های عمومی در ۱۲ نوامبر به فروش رفتند.

زیرنویس فیلم WWE WrestleMania 38 - بلو سابتایتل

زیرنویس WWE WrestleMania 38 برای سال‌ها، پل هیمن وکیل براک لزنر بود. پس از اینکه لزنر پس از رسلمنیا ۳۶ در آوریل ۲۰۲۰ وقفه ای گرفت، هیمن مشاور ویژه رومن رینز در آگوست آن سال شد و او را برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی جهانی اسمکدان راهنمایی کرد. پس از اینکه رینز عنوان را در سامراسلم در آگوست ۲۰۲۱ حفظ کرد، لزنر به دبلیو دبلیو ای بازگشت و با رینز مقابله کرد، همچنین به این معنی بود که هیمن همچنان مدافع او بود. دو ماه بعد در Crown Jewel، رینز لزنر را شکست داد تا قهرمانی جهانی را با کمک The Usos (جی اوسو و جیمی اوسو) حفظ کند. یک مسابقه مجدد برای رویداد سال نو در روز اول برنامه ریزی شده بود، و رینز هیمن را اخراج کرد زیرا او معتقد بود هیمن با لزنر پشت سر او کار می کند. با این حال، مسابقه روز اول لغو شد زیرا تست رینز برای COVID-19 مثبت بود. با توجه به وضعیت خود به عنوان یک عامل آزاد، لزنر در عوض به مسابقه چند نفره WWE قهرمانی راو در روز ۱ اضافه شد و عنوان را به دست آورد. در اسمکدان بعدی، لزنر، که دوباره با هیمن متحد شد، رینز را به مسابقه قهرمان و قهرمان دعوت کرد، اما رینز نپذیرفت. در رویال رامبل، لزنر قهرمانی دبلیو دبلیو ای خود را پس از دخالت رینز و یک سانتر دوبل از هیمن، که دوباره با رینز هماهنگ شد، از دست داد. بعداً در همان شب، لزنر وارد مسابقه رویال رامبل شد و پیروز شد تا یک مسابقه قهرمانی جهان را به انتخاب خود در رسلمنیا ۳۸ به دست آورد. در قسمت بعدی راو، لزنر اعلام کرد که رینز را برای قهرمانی جهانی به چالش خواهد کشید. لزنر همچنان که می‌خواهد یک مسابقه قهرمان در مقابل قهرمان باشد، و همچنین می‌خواهد یک مسابقه مجدد برای از دست دادن عنوان خود داشته باشد، همچنین به مسابقه WWE Elimination Chamber در Elimination Chamber اضافه شد که او برنده شد. سپس تایید شد که مسابقه رسلمنیا آنها یک مسابقه Winner Takes All برای مسابقات قهرمانی دبلیو دبلیو ای و قهرمانی جهانی خواهد بود، که بیشتر به عنوان مسابقه اتحاد قهرمانی مقرر شد.

پس از ناکامی در به دست آوردن یک نقطه در کارت رسلمنیا، کوین اونز از “Stone Cold” استیو آستین در “KO Show” در رسلمنیا ۳۸ دعوت کرد که منجر به مسابقه شد.
پس از هفته‌ها بی‌احترامی به ایالت تگزاس، در اپیزود ۷ مارس راو، کوین اونز از «مار زنگی تگزاس»، «استون کلد» استیو آستین به عنوان مهمان ویژه در «KO Show» در رسلمنیا ۳۸ دعوت کرد. یک روز بعد. آستین پذیرفت و اعلام شد که این بخش در روز شنبه رسلمنیا رخ خواهد داد.

زیرنویس WWE WrestleMania 38 - بلو سابتایتل

با توجه به شرکت تحلیلی Conviva، رسلمنیا رکورد ۲.۲ میلیارد برداشت را در تمام پلتفرم های اجتماعی جمع آوری کرد، در مقایسه با ۱.۸ میلیارد برای Super Bowl LVI، و ۱۰٪ نسبت به سال قبل افزایش یافته است. علاوه بر این، WWE 1.1 میلیارد بازدید ویدیویی (افزایش ۴۷ درصدی نسبت به سال گذشته) در شبکه‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی، ۱۳.۱ میلیون ساعت زمان تماشای ویدیو (افزایش ۲۹ درصدی نسبت به سال قبل) و ۸۷ میلیون تعامل در آخر هفته از سال گذشته به دست آورد. رویداد.

WWE گزارش داد که شب ۱ رسلمنیا ۷۷۸۹۹ نفر حضور داشتند و شب ۲ تعداد بازدیدکنندگان ۷۸۴۵۳ نفر بود. برایان آلوارز از Wrestling Observer Newsletter این اعداد را به چالش کشید و گفت که آنها به ترتیب ۶۵۷۱۹ و ۶۵۶۵۳ فروخته اند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی برای افزایش رتبه سایت و برندینگ کسب و کار

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح