کد خبر : 198173
تاریخ انتشار : شنبه 7 خرداد 1401 - 16:46

دانلود زیرنویس فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023

دانلود زیرنویس فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023

دانلود زیرنویس فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023 یک فیلم اکشن جاسوسی آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر مک کواری است. این هفتمین و ماقبل آخر سری فیلم Mission: Impossible و سومین قسمت از سری فیلم به کارگردانی McQuarrie پس از Rogue Nation و Fallout خواهد بود. تام کروز، وینگ ریمز،

دانلود زیرنویس فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023 یک فیلم اکشن جاسوسی آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر مک کواری است. این هفتمین و ماقبل آخر سری فیلم Mission: Impossible و سومین قسمت از سری فیلم به کارگردانی McQuarrie پس از Rogue Nation و Fallout خواهد بود. تام کروز، وینگ ریمز، هنری چرنی، سایمون پگ، ربکا فرگوسن، ونسا کربی و فردریک اشمیت بازیگرانی هستند که همگی نقش‌های خود را از فیلم‌های قبلی تکرار خواهند کرد. تازه واردها عبارتند از هیلی آتول، پوم کلمنتیف، شی ویگام، سای مورالس، راب دیلینی و کری الوز.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023 در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۹، کروز در ابتدا اعلام کرد که هفتمین و هشتمین فیلم ماموریت غیرممکن به صورت پشت سر هم با مک کواری نویسندگی و کارگردانی هر دو فیلم را برای اکران در ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۱ و ۵ آگوست ۲۰۲۲ ساخته خواهند شد. با این حال، در فوریه ۲۰۲۱، Deadline Hollywood فاش کرد که پارامونت تصمیم گرفته است دیگر با آن طرح پیش نرود.

در فوریه ۲۰۱۹، فرگوسن بازگشت خود را برای قسمت هفتم تأیید کرد. در سپتامبر ۲۰۱۹، مک کواری در اینستاگرام اعلام کرد که هیلی آتول به بازیگران پیوسته است. در سپتامبر ۲۰۱۹، پوم کلمنتیف برای هر دو فیلم هفتم و هشتم به بازیگران پیوست. در دسامبر ۲۰۱۹، سایمون پگ بازگشت خود را برای این فیلم تایید کرد، و شی ویگهم برای هر دو فیلم بازیگران آن بودند. نیکلاس هولت در ژانویه ۲۰۲۰، همراه با اضافه شدن هنری چرنی، برای اولین بار پس از فیلم ۱۹۹۶، نقش خود را در نقش یوجین کیتریج بازی کرد. ونسا کربی نیز اعلام کرد که برای هر دو فیلم بازمی گردد. در ماه مه ۲۰۲۰، گزارش شد که عیسی مورالس به دلیل درگیری های برنامه ریزی، جایگزین هولت به عنوان شخصیت شرور در هر دو فیلم خواهد شد.

آنجلا باست تأیید کرد که در دسامبر ۲۰۲۰ در نقش اریکا اسلون بازخواهد گشت، اما بعداً به دلیل محدودیت‌های سفر COVID-19 از فیلم حذف شد.  در مارس ۲۰۲۱، مک کواری در اینستاگرام فاش کرد که راب دیلینی، چارلز پارنل، ایندیرا وارما، مارک گاتیس و کری الوز به بازیگران پیوسته اند. در همان روز، گرگ تارزان دیویس نیز تایید شد که به بازیگران پیوسته است.

تحت عنوان کاری Libra،   قرار بود فیلمبرداری در ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ در ونیز آغاز شود، که به مدت سه هفته قبل از انتقال به رم در اواسط مارس به مدت ۴۰ روز برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل پس از همه‌گیری COVID-19 در ایتالیا، تولید در این کشور متوقف شد. سه هفته بعد، تمرینات بدلکاری در ساری، انگلستان، درست قبل از یک وقفه آغاز شد. در ۶ ژوئیه ۲۰۲۰، پس از یک وقفه دیگر، به گروهی که وارد بریتانیا شده بودند، اجازه شروع فیلمبرداری بدون گذراندن قرنطینه اجباری ۱۴ روزه داده شد. مجموعه در استودیو برادران وارنر، لیوسدن در هرتفوردشایر قرار داشت.

ماه بعد، مجوز مشابهی برای فیلمبرداری در Møre og Romsdal، نروژ اعطا شد. در همان ماه، آتش سوزی بزرگی در دکل بدلکاری موتور سیکلت در آکسفوردشایر رخ داد. آماده‌سازی این صحنه شش هفته طول کشید و یکی از گران‌ترین صحنه‌های فیلم‌برداری شده در بریتانیا بود. در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.

فیلمبرداری در ۶ سپتامبر ۲۰۲۰ آغاز شد، زمانی که مک کواری شروع به انتشار تصاویر از دکورها در اینستاگرام کرد. در اکتبر ۲۰۲۰، در سراسر نروژ، زمانی که قسمت قبلی در پریکستولن، از جمله شهرداری‌های Stranda و Rauma فیلمبرداری شد، با دید کروز در حال فیلم‌برداری یک صحنه اکشن با Esai Morales در بالای قطار بود. در ۲۶ اکتبر ۲۰۲۰، پس از مثبت شدن تست COVID-19 12 نفر در صحنه فیلمبرداری، تولید در ایتالیا متوقف شد. فیلمبرداری یک هفته بعد از سر گرفته شد.

در دسامبر ۲۰۲۰، در حین فیلمبرداری در لندن، یک ضبط صوتی از کروز در حال فریاد زدن بر سر دو خدمه تولید به دلیل رعایت نکردن قوانین COVID-19 در صحنه به صورت آنلاین منتشر شد. در نتیجه کروز به شخصیت او Les Grossman از فیلم استوایی Thunder در سال ۲۰۰۸ تشبیه شد. پاسخ عموم مردم و بسیاری از افراد مشهور حمایت کننده بود، و نشان می داد که لحن و جدیت او با توجه به شرایط شدید و بار تضمین عدم توقف دوباره تولید، موجه است. در ۲۸ دسامبر ۲۰۲۰، Variety گزارش داد که فیلمبرداری اصلی فیلم در استودیو فیلم Longcross در بریتانیا، با تغییر تولید از استودیوی برادران وارنر، Leavesden، به پایان خواهد رسید. در Longcross، که در ساری در جنوب شرقی انگلستان است، تولیدات مجاز به ادامه پروتکل‌های سختگیرانه COVID-19 بودند. در فوریه ۲۰۲۱، فیلمبرداری در خاورمیانه به پایان رسید و خدمه برای «نشان‌های پایانی» به لندن بازگشتند.

در ۲۰ آوریل ۲۰۲۱ فیلمبرداری در دهکده کوچک Levisham، یورکشایر شمالی، راه آهن شمالی یورکشایر مورز برای سکانسی در رشته کوه های آلپ در سوئیس با قطاری با سرعت ۶۰ مایل (۹۷ کیلومتر) در ساعت از طریق یک پل آغاز شد. منفجر شد، به عنوان اشاره ای به صحنه غرق شدن قطار اوج در فیلم صامت ۱۹۲۶ ژنرال. در آگوست ۲۰۲۱، فیلمبرداری در بیرمنگام در ایستگاه بزرگ مرکزی شهر، با کروز و آتول توسط تماشاچیان آغاز شد.  در سپتامبر ۲۰۲۱، مارتین اسمیت، مجری فیلم، در اینستاگرام تایید کرد که عکاسی اصلی رسما به پایان رسیده است.

 زیرنویس فیلم Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One 2023 در طول پیش تولید در اواخر سال ۲۰۱۹، دولت سوئیس از صدور مجوز هر گونه انفجار برای دنباله قطار در آلپ خودداری کرد، بنابراین تیم تولید Skydance Media در کشورهای مختلف برای یافتن یک پل راه آهن ناخواسته، به جاسوسی مکان پرداختند. در میان کسانی که از آنها خواسته شد در راه اندازی یک “تصادف قطار تمام عیار” کمک کنند، اندرو اکسنر تهیه کننده فیلم لهستانی-آمریکایی بود. در نوامبر ۲۰۱۹، راه‌آهن دولتی لهستان پیشنهاد کرد که اکسنر از پل خرپایی ۱۹۰۸ آلمانی به طول ۱۵۱ متر (۴۹۲ فوت) بر روی دریاچه Pilchowickie [pʲilxɔvʲit͡skʲɛ] استفاده کند. es]، در دره Jelenia Góra، در Silesia پایین. در دسامبر ۲۰۱۹، تهیه‌کنندگان پارامونت پیکچرز از جمله مک‌کواری در جنوب لهستان  فرود آمدند، که توسط افسران نیروهای مهندسی لهستان در مخفی کاری عمیق همراهی می‌شد.  مک کواری این بازدید را در اینستاگرام مستند کرد.

پل پیشنهادی که به طور رسمی در سال ۱۹۱۲ توسط ویلهلم دوم افتتاح شد، از جنگ جهانی دوم عمدتاً دست نخورده باقی ماند، و تا سال ۲۰۱۶ توسط قطارها مورد استفاده قرار گرفت. علیرغم ستایش علنی پل به عنوان «بسیار ارزشمند» ، یک کارشناس نتایج یک گزارش سفارشی را نادرست بیان کرد، که به جای بازسازی، بهتر است پل را خراب کرده و پل جدیدی بسازیم. در مارس ۲۰۲۰، پس از انتشار اطلاعات توسط Eksner رد شده،  مقامات محلی و مقامات موزه از قصد تولیدکنندگان برای تخریب فیزیکی پل، به جای استفاده از جلوه‌های CGI، وحشت کردند. فیلمسازان و مقامات دولتی گفتند که پل ویران شده و برای تخریب در نظر گرفته شده است.

تا جولای ۲۰۲۰، علاقه مندان به تاریخ و راه آهن، دانشمندان و فیلمسازان، همراه با اداره میراث منطقه ای بناهای تاریخی، اعضای پارلمان لهستان،  و کمیته بین المللی حفاظت از میراث صنعتی اعتراض کردند. فعالان و سازمان‌های غیردولتی طوماری علیه این تخریب به راه انداختند. و از آنجایی که مدت‌ها به صورت استانی ثبت شده بود و به ثبت ملی دارایی‌های فرهنگی لهستان اضافه می‌شد، وزارت فرهنگ و میراث ملی تأیید کرد که این پل را برای بازی در فیلم، با «بخش کوچک» هل می‌دهد. قبل از احیای کلی خط راه آهن میراث محلی مربوطه، ابتدا تخریب شود. پس از واکنش‌ها،  محافظ کل بناهای تاریخی اطمینان داد که “هیچ بحثی” در مورد تخریب پل وجود ندارد.

در آگوست ۲۰۲۰، هنگامی که داستان بین المللی شد، مک کواری گفت که هرگز برنامه ای برای منفجر کردن پل وجود نداشت و تنها بخش های ناامن و تا حدی آسیب دیده می توانستند تخریب شوند که ظاهراً نیاز به بازسازی داشت. : “برای باز کردن منطقه برای گردشگری، پل باید راه اندازی شود.” او بعداً اضافه کرد که “هیچ بی احترامی در نظر گرفته نشده است.” و نه بازسازی آن تاریخی. در نهایت، مراحل ثبت اموال فرهنگی برای پل دریاچه Pilchowickie نهایی شد و به طور موثر از هر گونه آسیب جلوگیری کرد. در می ۲۰۲۱، اکسنر از گروه تولید پارامونت از جمله مک کواری و کروز به دلیل نقض قرارداد شکایت کرد.

 زیرنویس Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One 2023 - بلو سابتایتل

در نهایت، انتظار می رفت که فیلمبرداری صحنه غرق شدن قطار بین آوریل و ژوئن ۲۰۲۱، در پارک ملی پیک دیستریکت در استونی میدلتون، در یک مجموعه ساخته شده در یک معدن غیرقابل استفاده، با یک خط راه آهن و بخشی از یک پل بر فراز صخره انجام شود. لبه. پس از دو هفته فیلمبرداری معلق،  صحنه در ۲۰ آگوست فیلمبرداری شد، زمانی که یک لوکوموتیو کلاس بریتانیا از صخره به داخل معدن رانده شد.

تریلر این فیلم به طور انحصاری در CinemaCon در ۲۸ آوریل ۲۰۲۲ منتشر شد، شامل مقدمه‌ای توسط تام کروز که هنگام پرواز در هواپیمای دوباله فیلمبرداری شد. این تریلر در ۲۱ مه ۲۰۲۲ به رسانه های اجتماعی لو رفت، و به طور رسمی در ۲۳ می ۲۰۲۲ به صورت آنلاین منتشر شد.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One قرار است در ۱۴ جولای ۲۰۲۳ منتشر شود. قبلاً قرار بود در ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۱، ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱،   ۲۷ مه ۲۰۲۲ و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ منتشر شود، قبل از اینکه به دلیل همه گیر COVID-19 و تعطیلی تولید باعث شد. تاریخ انتشار نوامبر و مه آن به فیلم Top Gun: Maverick، فیلم دیگری با بازی کروز داده شد.

دنباله‌ای در حال توسعه است و قرار است در ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ پس از تأخیر به دلیل همه‌گیری COVID-19 منتشر شود. اعلام شد که هر دو فیلم هفتم و هشتم برای اتان هانت ارسال خواهند شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی برای افزایش رتبه سایت و برندینگ کسب و کار

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح