کد خبر : 198673
تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 خرداد 1401 - 15:28

دانلود زیرنویس مستند Halftime 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Halftime 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Halftime 2022 مستندهای ستاره‌های پاپ که در پشت صحنه، فراتر از کانون توجه افراد برتر جدول قرار می‌گیرند چیز جدیدی نیستند – نمادهای موزیکال باب دیلن و مدونا با فیلم‌های شاخص مربوطه خود «به عقب نگاه نکن» و «حقیقت یا جرات» و موارد دیگر در شکل ظاهر شدند. نمونه‌های اخیر شامل «خانم

دانلود زیرنویس مستند Halftime 2022 مستندهای ستاره‌های پاپ که در پشت صحنه، فراتر از کانون توجه افراد برتر جدول قرار می‌گیرند چیز جدیدی نیستند – نمادهای موزیکال باب دیلن و مدونا با فیلم‌های شاخص مربوطه خود «به عقب نگاه نکن» و «حقیقت یا جرات» و موارد دیگر در شکل ظاهر شدند. نمونه‌های اخیر شامل «خانم آمریکاییانا» تیلور سویفت و «گاگا: پنج فوت دو» لیدی گاگا است. این فیلم‌ها در هسته‌شان کمی بیشتر از خدمات آشکار طرفداران هستند، اما بهترین‌ها حتی فداکارترین دنبال‌کنندگانشان هم این احساس را ایجاد می‌کنند که انگار. آنها چیزهای جدید و جالبی در مورد هنرمند مورد نظر و کارشان یاد گرفته اند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس مستند Halftime 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند Halftime 2022 جنیفر لوپز نسخه خود را با “Halftime” در اختیار ما قرار می دهد، که امروز در نتفلیکس پس از اولین نمایش پرشور آن به عنوان منتخب شب افتتاحیه جشنواره فیلم ترایبکا امسال برای اولین بار به نمایش در آمد. در حالی که شکی وجود ندارد که او و حرفه‌اش شایسته چنین رفتاری هستند، مایه تاسف است که فیلم حاصل کاملاً شایسته استعدادهای او نیست. «نیمه‌تایم» به‌جای اینکه بینندگان را با ایده‌ای بهتر یا آگاهانه‌تر از آنچه که او را به‌عنوان یک فرد و به‌عنوان یک هنرمند نشان می‌دهد، بیشتر شبیه یک آگهی انتخاباتی بی‌رحمانه کارآمد برای یک کمپین سیاسی است که مدت‌ها پیش تصمیم‌گیری شده است.

فیلم با جشن تولد ۵۰ سالگی او در ژوئیه ۲۰۱۹ شروع می شود و سپس او را در یک دوره شش ماهه استثنایی شلوغ و پر فراز و نشیب دنبال می کند که تحت سلطه دو رویداد مهم است. اولین فیلم با اولین نمایش “Hustlers” در جشنواره فیلم تورنتو انجام می شود، درام کمدی که او تهیه کننده آن بود و در آن نقش رهبر گروهی از رقصنده ها را بازی کرد که به هم می پیوندند تا مشتریان وال استریت خود را از دست بدهند. . پس از گذراندن چندین سال هدر دادن هدایای غیرقابل انکار خود به عنوان یک بازیگر برای یک سری وسایل نقلیه ستاره ای که در بهترین حالت متوسط ​​بودند، این واقعیت که او در یک نقش مکمل نمایشی در پروژه ای ظاهر شد که جاه طلبی بیشتری نسبت به “طرح پشتیبان” داشت. ” یا “پسر همسایه” توجه زیادی را به خود جلب کرد و باعث شد بسیاری گمان کنند که او یک شرط تقریباً مطمئن برای نامزدی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن است. اگرچه بسیاری از بازیگران (حداقل به طور عمومی) اهمیت جوایز را پوک می کنند، لوپز به وضوح علاقه مند است که چنین چیزی به حرفه او کمک کند و کارزار طاقت فرسایی را برای کسب آن نامزدی آغاز کند.

درست زمانی که او این کار را آغاز می‌کند، یک پیشنهاد مهم دیگر به سراغش می‌آید—دعوت برای اجرا در مقابل بزرگترین مخاطبان کل دوران حرفه‌ای‌اش در طول نمایش نیمه‌تیم در Super Bowl LIV در میامی. همانطور که مشخص است، یک مشکل در لحظه آخر در این معامله وجود دارد که او متوجه می شود به جای پر کردن جایگاه تقریباً ۱۲ دقیقه ای اجرای خود، آن را با سوپراستار دوم لاتین به نام شکیرا به اشتراک می گذارد. اگرچه او ظاهراً از این تصمیم راضی است (حداقل در ابتدا)، واقعیت این است که با تقسیم زمان، او اکنون باید دریابد که چگونه داستان موسیقی خود را تعریف کند و در عین حال حداقل مزه آهنگ های مورد علاقه خود را به طرفداران بدهد. شنیدن. او باید همه چیز را در یک بازه زمانی که قابل تمدید نیست انجام دهد. هر چقدر هم که دلهره آور باشد، لوپز آماده این چالش است، شاید در اعماق ذهنش بداند که اگر همه چیز آنطور که می‌خواهد جمع شود، او به دستاورد بی‌نظیر نمایش بیز یعنی اجرای صدها میلیون نفر دست یافته است. بینندگان یک آخر هفته فوریه و یک هفته بعد برنده جایزه اسکار.

زیرنویس مستند Halftime 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Halftime 2022 خارج از فلاش بک های گاه به گاه به تربیت او یا لحظات کلیدی قبلی در حرفه اش، از اجرای موفقیت آمیز او در “سلنا” تا تبدیل شدن به زندگی خصوصی او به خوراک روزنامه ها، “نیمه تایم” بیشتر بین کمپین جایزه و آماده سازی نمایش جابه جا می شود. مورد دوم بسیار جالب تر است. تقریباً همه کسانی که این فیلم را خواهند دید می‌دانند که نمایش نیمه‌وقت او یکی از بهترین‌هایی است که تا به حال روی صحنه رفته است، بنابراین دیدن این که چگونه همه اینها با هم جمع شدند، از تدارکات اولیه هماهنگ کردن تعداد زیادی از افراد برای انجام کاری که نیاز دارد، جذاب است. زمان بندی در کسری از ثانیه، تا آچار میمونی در ثانیه آخر پرتاب می شود، زمانی که مقامات ارشد NFL شب قبل از نمایش تصمیم می گیرند که یک عنصر کلیدی – یک دختر لاتین (با بازی دختر ۱۴ ساله خود لوپز) در قفس ( با هدف تداعی تصاویر تکان دهنده کودکان مهاجر در بازداشتگاه ها) – احتمالاً برای اینکه ترامپ رئیس جمهور وقت آمریکا توهین نشود، باید حذف می شد.

در مقایسه، موارد مربوط به شکار جایزه بسیار کمتر جذاب است و در نهایت بیشتر از هر چیز دیگری شبیه انگور ترش می شود. این بدان معنا نیست که لوپز سزاوار اسکار نیست – من معتقدم که او برای کار فوق العاده اش در فیلم های “خون و شراب”، “سلنا” و “خارج از دید” کاملاً سزاوار نامزدی بود. اینکه ناکامی او در نامزد شدن یک بی عدالتی بزرگ بود، که پس از شکست در گلدن گلوب به لورا درن، برنده نهایی اسکار، اتفاقی عجیب است. برای دیدن زنی که به وضوح موفق است (در تیتراژ پایانی اعداد مختلف فروش او ذکر شده است) و موفقیت او به شکستن موانع برای نسل های بعدی بازیگران لاتین در صنعت سرگرمی کمک کرده است تا آنقدر روی یک قطعه فلزی سرمایه گذاری کند. درخشش خود را از دست داده در چشم بسیاری احساس می کند کمی عجیب است.

زیرنویس Halftime 2022 - بلو سابتایتل

مشکل دیگر «نیمه‌تایم» این است که در مقایسه با فیلم‌های دیگر مانند آن، بیش از حد آن آشنا به نظر می‌رسد. بسیاری از عناصر نمایش داده شده در اینجا در دیگر مستندهای اخیر ستاره پاپ با عمق بیشتری ظاهر شده اند-سیاسی شدن تدریجی یک مجری پاپ که با یافتن صدای خود به هیاهو زمان پاسخ می دهد در «خانم آمریکاییانا» تیلور سویفت نشان داده شد و طراحی یک نمایش Super Bowl به عنوان راهی برای گرد هم آوردن کشور در فیلم «گاگا: پنج فوت دو» لیدی گاگا ظاهر شد. البته، آن فیلم ها لوپز را ندارند، اما به طرز عجیبی، این فیلم هم ندارد. به نظر می رسد “نیمه تایم” به طور مرموزی به تکامل خود به عنوان یک شخص یا به عنوان یک هنرمند بی علاقه است. حتی زمانی که لوپز می نشیند و بیشتر درباره خودش صحبت می کند، کمتر شبیه افشاگری است و بیشتر شبیه مدیریت برند است.

در پایان، بعید است که «نیمه تایم» تا حد زیادی افکار کسی را در مورد جنیفر لوپز تغییر دهد. طرفداران فداکار بدون شک هم فیلم را دوست خواهند داشت و هم او را دوست خواهند داشت، افراد متنفر همچنان از موفقیت او رنجیده خواهند شد و آنهایی که در وسط قرار دارند همچنان به او به عنوان زنی فوق العاده موفق نگاه می کنند که هیچ غلطی نمی تواند روی صحنه انجام دهد، اما استعدادهای غیرقابل انکارش گاهی هدر می رود. پروژه هایی که شایسته او نیستند تنها چیزی که همه واقعاً از “Halftime” حذف خواهند کرد، تمایل شدید برای تماشای مجدد اجرای Super Bowl در اسرع وقت است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی برای افزایش رتبه سایت و برندینگ کسب و کار

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح