کد خبر : 198756
تاریخ انتشار : یکشنبه 29 خرداد 1401 - 15:50

دانلود زیرنویس فیلم First Love 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم First Love 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم First Love 2022 در سال ۲۰۰۸، زمانی که والدینش سعی می‌کنند با پسر بزرگ‌شان که به دلیل رکود اقتصادی سال ۲۰۰۸ وارد بی‌ثباتی نظامی و مالی می‌شود، کنار بیایند، گرگ با اولین عشقش احتمال اینکه او اولین و آخرین عشق او باشد، ملاقات می‌کند. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم

دانلود زیرنویس فیلم First Love 2022 در سال ۲۰۰۸، زمانی که والدینش سعی می‌کنند با پسر بزرگ‌شان که به دلیل رکود اقتصادی سال ۲۰۰۸ وارد بی‌ثباتی نظامی و مالی می‌شود، کنار بیایند، گرگ با اولین عشقش احتمال اینکه او اولین و آخرین عشق او باشد، ملاقات می‌کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم First Love 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم First Love 2022 این راهنمای کاراکترها فهرست کاملی از هر یک از بازیگران نیست، و توصیف شخصیت‌ها ممکن است حاوی مواردی باشد که می‌توان آنها را اسپویلر در نظر گرفت.

چه بخواهید او را خجالتی یا تنها ببینید، چیزی که در کل صادق است این است که جیم دوست دارد دایره خود را کوچک نگه دارد، و تا زمانی که شروع به دور زدن آن کند، به سختی در تمام دوران دبیرستان به هیچ رویداد اجتماعی رفت. اما، حتی زمانی که آنها با هم هستند، او به شدت برای زمان تنهایی آنها که فقط صحبت می کنند و از همراهی یکدیگر لذت می برند، ارزش قائل است.

اجتماعی و با انگیزه، گرگ واقعاً در رادار ان نبود تا زمانی که به دروغ گفت که او باید به دفتر اصلی بیاید تا خصوصی با او صحبت کند. بعد از آن، هر چقدر هم که رابطه جدی پیش رفت، او سعی کرد آن را باحال بازی کند، زیرا راهنمایی های مادرش همیشه پشت سرش بود، و با رفتن آن به مدرسه در نیویورک، هیچ تضمینی وجود نداشت که گرگ از این رابطه گذشته باشد. تابستان

کیسی برادر بزرگتر گرگ است که به نیروی دریایی می رود و زندگی او عمدتاً خارج از صفحه نمایش شکل می گیرد.

کی همسر گرگ است که لزوماً از پول سرچشمه نمی‌گیرد، زیرا بخش‌هایی از کودکی او با مادر و برادرش مبارزه می‌کرد. با این حال، وقتی او بزرگتر شد، اوضاع بهتر شد و او تمام تلاش خود را کرد تا در کنار مراقبت از عمه ای که او را بزرگ کرده بود، به خانواده اش کمک مالی کند.

زیرنویس فیلم First Love 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس First Love 2022 قبل از بحران مالی، گرگ یک بانکدار بود که پول خوبی به دست آورد. بعدش؟ مانند بسیاری، او با زندگی که او را متواضع می کرد مبارزه کرد و سازگاری با نقش هایی که کمتر پرداخت می کردند و اعتبار یکسانی نداشتند، سخت بود. بنابراین منجر به سطح خاصی از افسردگی می شود که تأثیر منفی بر ازدواج او با کی دارد.

جینین مادر ان است که در رابطه با دخترش خوش بین نیست. مخصوصاً چیزی که می تواند حواس او را از همه چیزهایی که جینین اولویت بیشتری می بیند منحرف کند.

وقتی رابطه آن و جیم روی آن متمرکز شود، از خود بیزار خواهید شد. با سطح خاصی از ظرافت درمان می شود. این یک عاشقانه داغ و سنگین نیست که وقتی با یکدیگر به رختخواب رفتند، بتوانید به سرعت از بین برود. با این حال، آنقدر آهسته نیست که احساس کنید تا نیمه راه نبوسند. سرعت رابطه آنها برای دو نوجوان مناسب است که هنوز اولین های مختلفی را در زندگی خود تجربه می کنند و سعی می کنند راهی برای شاد بودن بیابند.

همچنین می توان گفت که با توجه به تأثیر جینین و نقش آن در رابطه آن و جیم، سطح خاصی از اصالت وجود دارد. آن و جیم یک رابطه عالی دبیرستانی تا ازدواج ندارند. این با دانشگاه، پویایی خانواده و بسیاری موارد دیگر پیچیده است. همه اینها شما را به این فکر می‌اندازد که آیا آنها صرفاً برای ایجاد پیشینه در زندگی یکدیگر هستند یا به طور بالقوه اولین و آخرین عشق یکدیگر هستند. که باعث می شود هر لحظه آنها احساس خاصی داشته باشند.

همه چیز از پوستر تا تریلر روی رابطه جیم و آن متمرکز است. بنابراین ممکن است تعجب برانگیز باشد که کی و گرگ چقدر روی آنها تمرکز کرده اند. حالا رابطه آنها کسل کننده است یا وحشتناک؟ نه. با این حال، آن چیزی نیست که شما برای آن آماده کرده اید یا احتمالاً انتظارش را داشتید. بنابراین، تماشای برخورد گرگ با اخراج شدن در دوران رکود سال ۲۰۰۸، برخورد کی با قیمش که در حال مرگ است، و اینکه چگونه رابطه آنها تحت تأثیر همه اینها قرار می گیرد، ممکن است احساس کنید که «عشق اول» در حال اجرای یک داستان اسب تروا است. به این معنی که شما را با ایده‌ی عاشقانه‌ی جوانی بین آن و جیم می‌فروشند، زمانی که واقعاً می‌خواهد روی گرگ و کی تمرکز کند.

زیرنویس First Love 2022 - بلو سابتایتل

در بیشتر موارد، گرگ و کی به قدری درگیر مشکلات مالی و روابط خود هستند که ان فردی است که آنها را می شناسند، اما آنها چیز زیادی در راه مشاوره ارائه نمی دهند یا به نظر نمی رسد از آنچه در حال وقوع است آگاه باشند. جینین، مادر آن، داستان متفاوتی است. نظرات او باعث می شود که شما به طور بالقوه او را به عنوان شخصیت شرور داستان ببینید.

اما، در همان زمان، شما آن را دریافت می کنید. جینین نمی‌خواهد دخترش، که او آن‌ها را مستقل، باهوش و اجتماعی بزرگ کرده، خود را به یک پسر ببندد و در مورد آنقدر مصالحه کند تا او را از فداکاری احتمالی خود راضی نگه دارد. با این حال، برای اینکه بفهمید چیزی عمیق‌تر در ژانین وجود دارد، باید جاهای خالی توسعه شخصیت او را پر کنید. در غیر این صورت، شما فکر می کنید که او فقط می خواهد دخترش روی تفریح ​​تمرکز کند و روابط سنگین است.

وقتی صحبت از گرگ و جیم به میان می‌آید، احساس می‌کنید که آنها را از نظر خواسته‌هایشان، احساسشان و موانع رسیدن به آن می‌شناسید. گرگ می‌خواهد به جایی که بود بازگردد و ناتوانی او در یافتن شغلی که به او اجازه دهد منجر به افسردگی و جدا شدن از شریک زندگی‌اش می‌شود. جیم، با دیدن مشکلات والدینش، خود را وقف پیگیری، رفتن به دانشگاه دولتی می‌کند، و ما نه تنها با دوستان و خانواده بزرگ او ملاقات می‌کنیم، بلکه تأثیر رابطه با آن را کاملاً درک می‌کنیم.

آن روی سکه؟ بله، ما با برادر و عمه کی آشنا می‌شویم، اما او رابطه‌ای با آنها ندارد که شخصیت او را تقویت کند. شنیدن اینکه مادرش نمی‌تواند او را بزرگ کند، بنابراین عمه‌اش این کار را انجام داد، داستانی را برای کی ایجاد می‌کند، اما در مورد اینکه او اکنون کیست و آینده چیست؟ زندگی او حول محور گرگ می چرخد. شغل کی دقیقا چیست؟ فرضاً در املاک و مستغلات، اما روشن نشده است. با کی، تمرکز او بر این است که گرگ احساس بهتری داشته باشد، او شغلی پیدا کند، و رابطه آنها به دلیل عدم برقراری ارتباط رنج می برد. بنابراین به همان اندازه که تلاشی برای اینکه کی بیش از همسر، خواهر، مادر و خواهرزاده‌ی کسی باشد، با مردان زندگی او برابری نمی‌کند.

در مورد ان؟ همین مسئله وجود دارد. پدر او شخصیتی ناشناخته است، و مادرش، معلوم نیست که او چه کار کرده یا چه کارهایی را پشت سر گذاشته تا به این زنی تبدیل شود که این ایده را مطرح می کند که دخترش باید با چند نفر در مقابل قرار گرفتن در یک رابطه تک همسری قرار بگیرد. همچنین، از نظر رویاها و اهدافش، بله، آن رانده است. با این حال، گفتن اینکه او برای چه به مدرسه می رود، سخت است. ما او را در یک صحنه می‌بینیم که مونولوگ می‌کند، اما اینکه آیا او قصد دارد بازیگر شود، روشن نیست یا پیگیری نمی‌شود.

این بدان معنا نیست که آینده جیم فراتر از این است که او بخواهد آن را به زندگی خود بازگرداند، از مدرسه فارغ التحصیل شود و نوعی شغل پیدا کند، اما به نظر می رسد که این مردان در طرح “عشق اول” نقش محوری دارند. در حالی که زنان بیشتر حول آنها می چرخند. حتی اگر چند لحظه یا جزئیات برای نشان دادن داشته باشند، در مواقعی می توانند از مدار شریک زندگی خود دور شوند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی برای افزایش رتبه سایت و برندینگ کسب و کار

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح