کد خبر : 198074
تاریخ انتشار : یکشنبه 1 خرداد 1401 - 11:33

دانلود زیرنویس فیلم Dying for A Good Grade 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dying for A Good Grade 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dying for A Good Grade 2021 آنی کر (کاریس کامرون) یک دانش آموز دبیرستانی است که برنامه های بزرگی برای آینده خود دارد. او چشم‌اندازهایش را در ایالت پاین قفل کرده است – دانشگاهی که او و بهترین دوستش کیتی ترنر (راشل گیلیس) از زمان کودکی درباره رفتن به آن صحبت می‌کردند.

دانلود زیرنویس فیلم Dying for A Good Grade 2021 آنی کر (کاریس کامرون) یک دانش آموز دبیرستانی است که برنامه های بزرگی برای آینده خود دارد. او چشم‌اندازهایش را در ایالت پاین قفل کرده است – دانشگاهی که او و بهترین دوستش کیتی ترنر (راشل گیلیس) از زمان کودکی درباره رفتن به آن صحبت می‌کردند. تنها چیزی که در راه آنها ایستاده است نمره ریاضی SAT آنی است. با نزدیک شدن به بازپس گیری ها، آنی نگران است که اگر نمره اش بهتر نشود، نتواند به کتی در ایالت پاین بپیوندد. حتی با تشویق مادرش جنیفر (استفانی فون پفتن)، آنی همچنان نگران است که برای انتشار کتاب آماده می شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

Dying for A Good Grade 2021 Trailer - YouTube

زیرنویس فیلم Dying for A Good Grade 2021 اما سپس کتی اعتراف تکان دهنده ای می کند: او برای کسی پول می دهد تا برای آنی SAT بگیرد، همانطور که مادرش لیزا (اونا گراور) همین کار را کرده بود تا او را به ایالت پاین برساند. در حالی که از کتی به خاطر ورود غیرقانونی او به کالج شوکه و خشمگین شده است، آنی به سرعت بیشتر در دام نقشه دوستش می افتد و احساس می کند چاره ای جز همراهی با آن ندارد. اما به زودی، مشخص می‌شود که شرکتی که در پشت کلاهبرداری کلاهبرداری قرار دارد، بی‌رحم‌تر از آن چیزی است که هر دو دختر متوجه شده‌اند – و آن‌ها حاضرند هر کسی را که تهدید به ریختن لوبیا در عملیات آنها کند، بکشند. ورود به مدرسه رویایی او زندگی آنی را به یک کابوس تبدیل می کند.

وقتی فاش شد که مادر کتی بازیگر است، مشخص شد که الهام بخش Dying For a Good Grade از کجا آمده است. اگر سال گذشته زیر سنگ زندگی می کردید، لوری لافلین و فلیسیتی هافمن به خاطر رشوه دادن به دخترانشان برای ورود به دانشگاه افشا شدند. همانطور که فیلم ادامه می‌یابد، واضح‌تر و واضح‌تر به نظر می‌رسد که لیزا و دخترش کیتی به عنوان جانشین لوری لافلین و دخترش اولیویا جید جیانولی نوشته شده‌اند. به هر حال، آنها به چهره های برجسته تر این رسوایی تبدیل شده اند. تماشای Dying For a Good Grade کمی سرگرم‌کننده‌تر است، اگر اطلاعات گذرا در مورد این پرونده داشته باشید. اگر این کار را بکنید، مطمئناً چند کنایه گستاخانه را اینجا و آنجا خواهید شنید. متأسفانه، ثابت می کند که این یکی از معدود چیزهای سرگرم کننده در مورد این مهیج Lifetime است. بین شخصیت‌های نیمه تنبل و به طرز ناامیدکننده‌ای گنگ، Dying For a Good Grade ممکن است شما را وادار کند که تیتراژ پایانی را ببینید.

این دو نقص در واقع دست به دست هم می دهند. تا حد زیادی به لطف تصمیمات احمقانه شخصیت های اصلی است که داستان مسیر خشکی را طی می کند. علیرغم اینکه کتی کاملاً از قانون شکنی برای وارد کردن او به ایالت پاین خشمگین شده است، آنی به طور غیرقابل توضیحی تصمیم می گیرد با منطق “من در حال حاضر خیلی عمیق هستم” همکاری کند. حتی با در نظر گرفتن سن آنی و وفاداری او به کتی، منطقی نیست که آنی چگونه فکر می کرد که او را به خاطر یک توطئه جنایتکارانه که بدون رضایت او به آن کشانده بودند، دستگیر کنند. وقتی فکر می کنید آنی یک مادر حامی و پدر وکیل دارد که می تواند به او کمک کند، گیج کننده تر است. اما به جای روی آوردن به آنها، آنی بیشتر فیلم را صرف مخفی کردن مشکلات خود از آنها می کند و تمام براتی نوجوان را به جنیفر می پردازد که به درستی نگران او است. دیدن آنی به نگه داشتن والدینش در تاریکی زمانی که مشخص می شود او و کتی درگیر چیزی شده اند که می تواند به قیمت جان آنها تمام شود، ریشه یابی او را سخت تر می کند.

Dying for a Good Grade': 5 things you need to know about the LMN movie -  Entertainment

زیرنویس Dying for A Good Grade 2021 (سال گذشته، کریس کامرون نقش شخصیت مشابهی را در فیلم Reel One Entertainment، Cheer Squad Secrets ایفا کرد. موقعیت برتر املی ریگان و شرایط دیگر باعث شد که لحظه های شلیک او قابل درک باشد و کامرون آنها را به گونه ای بازی کند که آملی را همدردی کند. اینجا، دانشگاه آنی است. استرس آنقدرها رشد نکرده است – به نظر می رسد تنها نگرانی او برای آینده این است که او و بهترین دوستش ممکن است مجبور شوند در کالج های مختلف تحصیل کنند – و به کامرون فضای زیادی برای حفظ دوست داشتنی بودن شخصیتش داده نمی شود.)

یک نکته به نفع آنی: او در مقایسه با دوستش کتی، مطالب دانشگاه هاروارد است. در حالی که آنی حداقل متوجه می شود که چیزی که در آن گرفتار شده خطرناک است، کتی به طور مداوم سعی می کند همه چیز را به عنوان “بسیار مهم” نشان دهد. حتی پس از تایید اینکه او و آنی در مشکل جدی هستند، کتی به تلاش خود ادامه می دهد تا بگوید همه چیز تحت کنترل است و تمام ترس های موجه آنی را رد می کند. با وجود همه صحبت هایی که در مورد اینکه کتی بهترین دوست آنی است و کارهایی را که برای کمک به او انجام داده است، به ندرت رفتار می کند که واقعاً به آنی اهمیت زیادی می دهد. نحوه ایفای نقش راشل گیلیس از ویژگی های نفرت انگیزتر کتی تنها به آزاردهنده بودن او می افزاید. SPOILER ALERT من می‌توانم بگویم که چیزی در مورد شخصیت کتی می‌گوید که تنها پس از صدمه دیدن خودش است که متوجه می‌شود کارهایش چقدر احمقانه بوده و عذرخواهی می‌کند. به همان اندازه که عذرخواهی خوب عمل کرد، اما برای بازخرید کتی خیلی دیر می شود و این باعث می شود که او پس از هر کاری که انجام داده است، همچنان آزاد باشد که به دانشگاه برود. اسپویلرها به پایان رسید

اما حداقل آنی و کتی بهانه نوجوان بودن را برای انتخاب های بیهوده خود دارند. بزرگسالان در زندگی خود چنین چیزی را ندارند. جنیفر در حالی که به عنوان یک مادر دلسوز شناخته می شود، بیشتر فیلم را سپری می کند، غافل از اینکه آنی چه می گذرد. در حالی که او تشخیص می‌دهد که رفتار آنی چه زمانی بدتر می‌شود، اما تا پایان آخرین عمل به‌طور نامشخصی نسبت به آن بی‌تفاوت است. همسر سابق او، گرانت، به همین ترتیب در مورد وضعیت پریشانی دخترش در طول دیدارهایشان بی‌تفاوت است.

در نهایت، لیزا، مادر کتی است که در حالی وارد فیلم می شود که قبلاً تصمیم گرفته بود به دختر بچه لوس خود رشوه بدهد و وارد دانشگاه شود. او لحظات خشنی را تجربه می کند که اونا گرائر با آنها کار محکمی انجام می دهد، جذاب ترین موجود زمانی که او کتی را به دلیل اینکه یک احمق خودخواه است می جود. اما همه چیز زمانی که او و جنیفر در انجام بدترین کار در فیلم سهیم می شوند، از بین می رود. هشدار اسپویلر بعد از اینکه هر دو بالاخره متوجه شدند که وضعیت مخمصه دخترانشان چقدر جدی است، جنیفر و لیزا تصمیم می‌گیرند بهترین اقدام چیست؟ برای هجوم مستقیم به مقر تبهکاران و تقاضای تنها گذاشتن آنها. با توجه به اینکه آنها تا این لحظه می دانند که این سازمان چه توانایی هایی دارد، گیج کننده است که چگونه هر یک از مادران می توانستند فکر کنند که این کار چیزی غیر از اینکه فرزندانشان را در معرض خطر بیشتری قرار دهد، انجام دهد. یکی از آخرین بزرگسالان احمقی که به این آمار اضافه می شود، مشاور راهنمایی رجینا کنت (با بازی مارنی ماهانا) است که ظاهراً زود فهمیده بود که کتی چه کار کرده است و او را به مقامات گزارش نکرد. نقشه این دختر مطمئناً وابسته به این بود که همه افراد در زندگی او به اندازه تراشه های مداد متراکم باشند. اسپویلرها به پایان رسید

Dying for a Good Grade (2021 Lifetime) – Lifetime Uncorked

بازیگران پشت این مجموعه از شخصیت های مزاحم مشکلات خاص خود را دارند. در دقایق ابتدایی Dying For a Good Grade، بازی‌های سخت به وفور دیده می‌شود، به‌ویژه در مورد بازیگرانی که نقش شخصیت‌های مرد جوان‌تر را بازی می‌کنند (دوستان کیتی، دیو و سی، معلم حرفه‌ای ریلی، و دوست آنی/ناتان را در هم شکسته‌اند). حتی کاریس کامرون که معمولاً کارآزموده است نیز تحت تأثیر بد بازیگری قرار می گیرد. حداقل وقتی آنی متوجه می شود که به چه چیزی دچار شده است، شل می شود و ترسی را که سعی می کند از والدینش پنهان کند، دقیقاً به تصویر می کشد. استفانی فون پفتن به این خوبی عمل نمی کند، اگرچه در بیشتر فیلم به جز اینکه یک مادر سخت گیر اما دلسوز معمولی باشد، کاری به او داده نشده است. اما مانند کامرون، پفتن در آخرین بازی زمانی که جنیفر در نهایت اجازه گرفت در اکشن شرکت کند، بهبود می یابد. همین امر در مورد جیسون سرماک نیز صدق می‌کند، با روشی که گرانت درگیر یک پیچ و تاب کوچک است. حیف که پس از اجرای قوی Cermak در صحنه های پایانی خود، اوج غافلگیر کننده کاری برای استفاده از آن انجام نمی دهد.

بازی های تبهکاران بسیار مؤثرتر از «قهرمانان» است. SPOILER ALERT جوئل سماند در نقش ریلی شرور “غافلگیر کننده” بهترین است. در حالی که بازی او در صحنه‌هایی که سعی می‌کند ماهیت واقعی ریلی را به تماشاگر بپوشاند، بی‌تفاوت می‌شود، وقتی حقیقت سرانجام آشکار می‌شود، او یک شگفتی شوم است. از نگاه یخی او گرفته تا لحن بی‌رحمانه صدایش که کیتی و بعداً آنی را تهدید می‌کند، ریلی سزاوار پایانی بسیار بهتر از یک تقابل عمومی با جنیفر بود که “شما جرات تیراندازی به من را ندارید”. Spoilers Over Josh Blacker’s Marshall Callidus عقل را با همدست خود در بخش تهدید آمیز تطبیق می دهد، و جذابیت سرد و دلپذیری را به مغز متفکر بی وجدان می دهد. او همچنین در صحنه‌ای که به لیزا لباسی شایسته می‌پوشاند، در فیلم Lori Loughlin/Felicity Huffman به‌ویژه سرگرم‌کننده است. او بدون توجه به نیتش، با استفاده از پول و امتیاز خود به دخترش تحصیلاتی که به دست نیاورده بود، به جریان انداخت.

مارشال و شریک جنایتکارش جذابیت ناخواسته ای از قهرمانان دریافت می کنند. با این که چقدر دوست داشتنی و تشدید کننده هستند، ممکن است در نهایت به دنبال کلاهبرداران قاتل باشید. به همان اندازه که برخی از بازیگران خوب هستند، فقط می توانند کارهای زیادی انجام دهند تا Dying for a Good Grade ارزش تماشا را داشته باشند. داستان فقط در مواقعی هیجان انگیز می شود و طرح داستان تنها به لطف احمق بودن همه شخصیت ها امکان پذیر است. شرورها سزاوار فیلم بهتری بودند که در آن شرور باشند و کاریس کامرون مطمئناً لیاقت این را نداشت که توانایی‌هایش برای چنین شخصیتی تلف شود. علیرغم بهترین تلاش بازیگران، Dying for a Good Grade با بقیه کلاس خود فارغ التحصیل نخواهد شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی برای افزایش رتبه سایت و برندینگ کسب و کار

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح