کد خبر : 197093
تاریخ انتشار : یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 - 11:18

دانلود زیرنویس فیلم Cloudy Mountain 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Cloudy Mountain 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Cloudy Mountain 2021 شهرستان یونجیانگ، استان آنیانگ، جایی در جنوب غربی چین، امروز، ۲۸ ژانویه. یک تیم ساختمانی در حال انفجار یک تونل از میان کوه یوندانگ به عنوان بخشی از یک خط ریلی پرسرعت هستند. این منطقه دارای بزرگترین تشکل های کارست جهان است، اما سنگ شکننده است و دائما در

دانلود زیرنویس فیلم Cloudy Mountain 2021 شهرستان یونجیانگ، استان آنیانگ، جایی در جنوب غربی چین، امروز، ۲۸ ژانویه. یک تیم ساختمانی در حال انفجار یک تونل از میان کوه یوندانگ به عنوان بخشی از یک خط ریلی پرسرعت هستند. این منطقه دارای بزرگترین تشکل های کارست جهان است، اما سنگ شکننده است و دائما در حال حرکت است، و ثبات زمین شناسی منطقه به دلیل حرکت اخیر صفحه اقیانوس هند تضعیف شده است.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/cloudy-mountain-2021/

Cloudy Mountain (2021) 峰爆- Movie Trailer 2 - Far East Films - YouTube

زیرنویس فیلم Cloudy Mountain 2021 پس از یک انفجار، با نظارت مهندس جوان باهوش هونگ ییژو (ژو ییلونگ)، سطح سنگ ترک می خورد و تونل زیر آب می رود. هونگ ییژو با کمک دوست دخترش لو شیائوجین (جیائو جونفنگ)، یک تکنسین رادار ژئوفیزیک، موفق می شود آب را به یک غار زیرزمینی منحرف کند. مدیر پروژه، دینگ یاجون (چن شو) دستور می دهد کار برای مدتی متوقف شود، حتی اگر افتتاح رسمی خط راه آهن در ماه مارس تعیین شده باشد. هونگ ییژو فوراً برای به دست آوردن اطلاعات برای او حرکت می کند و از کنار کوه یوندانگ فرود می آید تا حسگرهای جدیدی را در محل قرار دهد.

این‌ها نشان می‌دهند که فعالیت لایه‌های سنگ غیرطبیعی است. در همین حال، لو شیائوجین به ایستگاه اتوبوس در شهر یونجیانگ می رود تا با پدر پیر هونگ ییژو، “سرباز راه آهن” بازنشسته، هونگ یونبینگ (هوانگ ژیژونگ)، که تصمیم دارد پسرش را ملاقات کند، ملاقات کند. ناگهان زمین لرزه ای شهر را ویران می کند و یک فروچاله عظیم باز می شود و مربی ای را که به تازگی سوار شده است می بلعد. در کوه یوندانگ هونگ ییژو در اثر شوک آویزان مانده است. اما او موفق می شود یک شکاف عمودی را در کوه مقابل تشخیص دهد و پس از ارسال یک پهپاد برای عکاسی از آن، گزارش خود را برای دینگ یاجون ارسال می کند. در شهر، هونگ یون‌بینگ به تلاش اولیه برای نجات افرادی که در اثر زلزله گرفتار شده‌اند می‌پیوندد، اما وقتی برای کمک به مربی در چاله می‌رود ناپدید می‌شود. لو شیائوجین او را از دست می دهد.

در همین حال، دینگ یاجون متوجه می شود که کوه یوندانگ می تواند بر روی پل راه آهن فرو بریزد. اما به دستور مافوقش لین (ژانگ شن) به او دستور داده است که پروژه همچنان باید ادامه یابد و به موقع باز شود. در زیرزمین، هونگ یونبینگ گروهی متشکل از دو مرد، یک زن و یک پسر غارنشین را از میان غارها هدایت می کند. پس از شنیدن خبر فوت پدرش، هونگ ییژو با ماشینی از دامنه کوه پایین می رود تا او را پیدا کند. دینگ یاجون به مرکز فرماندهی نجات ملی گزارش می دهد که قصد دارد بخشی از کوه یوندانگ را منفجر کند تا از تخریب پروژه ریلی جلوگیری کند. هونگ ییژو پدرش را زیرزمینی می یابد و رهبری گروه را بر عهده می گیرد، اما تنش های طولانی مدت بین این دو آشکار می شود. لو شیائوجین ماشین خراب هونگ ییژو را پیدا می کند اما او را نمی یابد. با این حال، او متوجه شد که حسگرهای هونگ ییژو هنوز در حال ارسال داده هستند، که به Ding & Co کمک می کند تا راهی برای دمیدن ایمن بخشی از کوه را فرموله کند. دینگ همان شب عملیات را آغاز می کند و لو شیائوجین را نیز می فرستد تا رودخانه زیرزمینی را که هونگ ییژو و گروهش در آن هستند پیدا کند، غافل از اینکه کوه به زودی منفجر می شود. اما سپس جهت زمین لغزش پیش‌بینی شده کوه ناگهان به سمت شهر یونجیانگ تغییر می‌کند که ۱۶۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد و نمی‌توان فوراً آن را تخلیه کرد. و یک طوفان بزرگ نیز در راه است.

Cloudy Mountain (2021) 峰爆- Movie Trailer - Far East Films - YouTube

زیرنویس Cloudy Mountain 2021 کوه ابری یک فیلم فاجعه‌آمیز سرزمین اصلی است که با گانگ‌بازها شروع می‌شود، اما در نیمه دوم راه خود را گم می‌کند و بیشتر و بیشتر کارتونی می‌شود. در یک دوره ۲۴ ساعته که در طی آن ناپایداری یک کوه کامل، یک خط ریلی پرسرعت در حال ساخت در جنوب غربی چین را تهدید می کند، در ابتدا توسط یک فیلمنامه ناب هدایت می شود که فقط یک فاجعه را روی دیگری انباشته می کند تا زمانی که وضعیت به نظر نمی رسد. برای بدتر شدن متأسفانه، اعتبار در طول مسیر شروع به آسیب می‌کند و ساعت دوم، که حاوی مقدار زیادی قهرمانی میهنی است، کمتر و کمتر درگیر می‌شود. در حالی که هیچ ستاره بزرگی در درام فیزیکی تسلط نداشت، بیشتر یک موفقیت بزرگ (فقط کمتر از ۴۴۰ میلیون یوان) بود تا یک ناک اوت در آستانه تعطیلات روز ملی.

کوه چهارمین اثر لی جون   ۵۵ ساله است که با دوره درام شانگهای Snow over the Boun (1997) شروع شد و همزمان روی فیلم به عنوان یک سریال بلند و درام تلویزیونی فیلمبرداری شد و سپس به طور انحصاری روی آن کار کرد. TVD ها برای تقریبا دو دهه. پس از بازگشت به پرده بزرگ با تریلر تروریستی ترسناک Tik Tok (2016)، او با درام جنایی بی‌نظیر Hunt Down (2019)، یک قسمت سرگرمی با ابزار دقیق، برنده شد. متاسفانه در باکس آفیس ضعیف عمل کرد. کوه توسط خود لی و شا سونگ  – یک مدرس سابق جامعه شناسی ۵۳ ساله که بیشتر برای تلویزیون نوشته شده است، به علاوه چند فیلم آنلاین (جاد جاده  ۲۰۰۹) نوشته شده است – و یک فیلم پرفروش امن و عمومی است که از طریق یک داستان مدرن، به عنوان ادای احترام به “سربازان راه آهن” چین که به عنوان یک نیروی اضطراری در زمان جنگ شروع به کار کردند و از اواخر دهه ۱۹۴۰ رسماً به بخشی از PLA تبدیل شد و وظیفه تعمیر و ساخت خطوط، اغلب در مکان‌های خطرناک را داشت.

طی ده سال برنامه ریزی، یک خط ریلی سریع السیر از میان کوهی در جنوب غربی چین منفجر می شود، منطقه ای که بزرگترین تشکل های کارستی جهان را در خود جای داده است – شکل بسیار شکننده ای از سنگ متخلخل که در حال حاضر تحت فشار زمین شناسی عظیمی از اقیانوس هند ناپایدار است. بشقاب هنگامی که تونل به دنبال انفجار دچار سیل می شود، کار به طور موقت متوقف می شود. اما بالابرها اصرار دارند که تاریخ افتتاح خط پرطرفدار، در مدت دو ماه، باید برآورده شود. چند ساعت بعد شهر همسایه توسط زلزله ای ویران می شود که گودالی را باز می کند. و سپس پیش‌بینی می‌شود که کل کوه روی پل ریلی فرو بریزد. درست زمانی که به نظر می‌رسد اوضاع بدتر از این نمی‌شود، این اتفاق می‌افتد – و برخی از تصمیم‌های بزرگ باید توسط مدیران صنعتی و سیاسی گرفته شود.

اگرچه ساختار آن کاملاً رویه‌ای است، اما Mountain همچنان از قوانین فیلم‌های فاجعه‌آمیز پیروی می‌کند و تعدادی داستان انسانی بین تمام صفحه‌های رایانه‌ای چشمک‌زن و کشتار زمین‌شناسی دارد. قهرمان اصلی یک Gen-80er (Zhu Yilong  ، ۳۳ ساله، که بیشتر برای TVD شناخته شده است تا فیلم) است که رئیس دفتر انفجار است و در ابتدا همراه با دوست دخترش (جیائو جونیان  ۳۴ ساله، دختر در Hunt Down) هستند. یک تکنسین رادار، مقصر وقوع سیل است. با این حال، او به زودی خود را از نظر مدیر پروژه نجات می دهد (چن شو   ۴۴ ساله، همسر جاه طلب در Hunt Down) و زمانی که پدرش (هوانگ ژیژونگ  ۵۲ ساله) تبدیل به یک قهرمان تمام عیار می شود. ، با بازیگری مسن تر)، یک “سرباز راه آهن” بازنشسته پوسته پوسته شده، ظاهر می شود و در زیر کوه مورد نظر گیر می افتد. پسر بالاخره با وجود فوبیای پنهانی که از جوانی او سرچشمه می‌گیرد، خود را به پدر ثابت می‌کند و در این راه فداکاری بزرگی انجام می‌شود.

Cloudy Mountain (2021) - IMDb

همه اینها بسیار عمومی است و به طور محکم کنار هم قرار گرفته است، به خصوص در نیمه اول. اما زو فاقد شخصیت و مهارت‌های اجرایی محض برای حمل فیلمی به این اندازه است و نویسندگان واقعاً نمی‌دانند با جیائو (بازیگر جالب و نامتعارف) در نیمه دوم چه کنند. اغلب این هوانگ است که بخش‌هایی از فیلم را به‌عنوان یک کهنه‌کار قدیمی که به‌آرامی نشان می‌دهد که با زمانه ارتباط ندارد (او پول نقد را به Alipay ترجیح می‌دهد) بخش‌هایی از فیلم را حمل می‌کند، اما هنوز هم وقتی مهم است، امکانات لازم را دارد. چنگ تایشن به عنوان یک مهندس ارشد که در شرف بازنشستگی است و همچنین یک “سرباز راه آهن” سابق است، از گروه پشتیبانی متمایز است و یک اشتباه اولیه را در راه جبران می کند. پراکندگی معمول کامئوها (ژانگ گوولی ژانگ یی بای که 白客، لی گوانگجی ) کمی اضافه می کند. تائو هونگ بازیگر نقش مادر نقش اصلی را به سختی در فلاش بک ها دیده می شود.

امتیازات فنی به طور کلی خوب هستند، با عکاسی با صفحه عریض که توسط d.p برتر هدایت می شود. Zhao Xiaoshi   (A Hustle Bustle Year New   ۲۰۲۱) در حال خوردن مناظر استان گوئیژو (که مخفف مکان خیالی است). تدوین به رهبری ژانگ جیاهویی، کهنه‌کار هنگ‌کنگی  [چونگ کا-فای] فشرده و بی‌معنی است، و تعدادی اکشن هیجان‌انگیز (اگر غیرقابل باور) و شیرین کاری‌های ماشینی توسط لو لیکسیان با تجربه هنگ‌کنگ،  [بروس لاو] وجود دارد. [قانون نورمن]. نوازندگی توسط Guo Sida  (کمدی روزی روزگاری در شمال شرقی   ۲۰۱۶) سمفونیک قهرمانانه کامل است و حتی شامل تکنوازی ویولن گریان در اوج است. جلوه های بصری بدون اینکه چیز خاصی باشد، مشکلی ندارد. عنوان چینی فیلم به معنای «انفجار اوج» است که به طرح دینامیک کردن کوه اشاره دارد. عنوان انگلیسی اسرارآمیزتر است، زیرا اصلاً ابری نیست.

فیلمنامه: شا سونگ، لی جون. مشاوره فیلمنامه: ژانگ یی. عکاس: ژائو شیائوشی، لی کیانگ. تدوین: ژانگ جیاهوی [چئونگ کا-فای]، یائو شو. توصیه ویرایش: خو هونگیو [درک هوی]، لیو یی. موسیقی: Guo Sida. کارگردانی هنری: وانگ ژیجیان، منگ ژون. استایل: لی ژو. صدا: شو چن، ژو یانفنگ، چنگ یین. اکشن: لو لیکسیان [بروس لاو]، لو ییمین [قانون نورمن]. جلوه های ویژه: وانگ نایپنگ. جلوه های بصری: An Jae-min، Hwang Seong-jun. کارگردانی: گو هایپینگ.

بازیگران: ژو ییلونگ (هنگ ییژو، مدیر دفتر تحقیقات انفجار)، هوانگ ژیژونگ (هنگ یونبینگ، پدر هونگ ییژو)، چن شو (دینگ یاجون، مدیر پروژه)، جیائو جونفنگ (لو شیائوجین، تکنسین رادار ژئوفیزیک)، چنگ تایشن (او) ، مهندس ارشد)، وانگ گه (چوژونگ)، لو سییو (لی شیائوجیان، پسر راهرو در مربی)، هونگ جیانتائو (وانگ، معاون مدیر دفتر)، ژو شیائو (ژو مینگ، سرکارگر)، بینزی (زو جیانگ، مواد منفجره) رئیس فروشگاه)، سون ییلی (هوانگ یانلین، مدیر تیم بررسی دقیق)، هوانگ چائو (چن اردونگ، مدیر بخش تحقیقات)، یان پنگ (سان گووی، رئیس بخش مهندسی)، ژانگ گولی (مقام عالی دولت)، ژانگ یی ( لینگ هایفنگ، رئیس شهرستان یونجیانگ)، بای که (لین هائویون، فروشنده بیمه در مربی)، کیائو شین (شو یمیائو، زن در مربی)، لی گوانگجی (چی لی، خلبان هلیکوپتر)، کیائو ژنیو (لیو، کاپیتان آتش نشانی)، تائو هونگ (مادر هونگ ییژو)، ژانگ شن (لین، رئیس ستاد گروه)، یو شاشا (زن فروشنده در ایستگاه اتوبوس).

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی برای افزایش رتبه سایت و برندینگ کسب و کار

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح