کد خبر : 198577
تاریخ انتشار : یکشنبه 22 خرداد 1401 - 17:31

دانلود زیرنویس فیلم Black Adam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Black Adam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Black Adam 2022 یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیتی به همین نام از دی سی کامیکس ساخته شده است. این فیلم توسط New Line Cinema، DC Films، Seven Bucks Productions، و FlynnPictureCo. تولید شده و توسط Warner Bros. Pictures برای توزیع تنظیم شده است، در نظر گرفته شده است

دانلود زیرنویس فیلم Black Adam 2022 یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیتی به همین نام از دی سی کامیکس ساخته شده است. این فیلم توسط New Line Cinema، DC Films، Seven Bucks Productions، و FlynnPictureCo. تولید شده و توسط Warner Bros. Pictures برای توزیع تنظیم شده است، در نظر گرفته شده است که یک اسپین آف از Shazam باشد! (۲۰۱۹) و یازدهمین فیلم در دنیای گسترده DC (DCEU). کارگردانی این فیلم بر عهده Jaume Collet-Serra بر اساس داستان و فیلمنامه آدام ستیکیل، روری هاینز و سهراب نوشیروانی است. دواین جانسون در نقش تث آدام / بلک آدام در کنار آلدیس هاج، نوح سنتینئو، سارا شاهی، مروان کنزاری، کوئینتسا سویندل، بودی سابونگوی و پیرس برازنان در این فیلم حضور خواهند داشت.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Black Adam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Black Adam 2022 جانسون به Shazam وابسته بود! در اوایل توسعه، و تایید کرد که در سپتامبر ۲۰۱۴ نقش شرور بلک آدام را به تصویر می کشد. تهیه کنندگان تصمیم گرفتند در ژانویه ۲۰۱۷ فیلم خود را به این شخصیت بدهند و Sztykiel در اکتبر همان سال استخدام شد. Collet-Serra در ژوئن ۲۰۱۹ برای تاریخ انتشار برنامه ریزی شده دسامبر ۲۰۲۱ به آن ملحق شد، اما این جدول زمانی به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. بازیگران اضافی در طول سال بعد از جمله برای اعضای انجمن عدالت آمریکا (JSA) انجام شد و فیلمنامه توسط هاینز و نوشیروانی بازنویسی شد. فیلمبرداری از آوریل تا آگوست ۲۰۲۱ در استودیو Trilith در آتلانتا، جورجیا، و همچنین در لس آنجلس انجام شد.

New Line Cinema توسعه Shazam را آغاز کرد! فیلمی بلند در اوایل دهه ۲۰۰۰، بر اساس شخصیت کاپیتان مارول از دی سی کامیکس. این عنوان از جادوگر Shazam گرفته شد که به قهرمان قدرت خود را می‌دهد و DC به دلیل مسائل قانونی قادر به استفاده از عنوان Captain Marvel نیست. پیتر سگال در آوریل ۲۰۰۶ برای کارگردانی این فیلم قرارداد امضا کرد، و دواین جانسون در اواخر همان سال برای به تصویر کشیدن کاپیتان مارول نزدیک شد. در نوامبر ۲۰۰۷، جانسون همچنین به آنتاگونیست فیلم، بلک آدام علاقه مند بود و پاسخ های مثبتی از طرفداران در مورد احتمال بازی او در آن شخصیت دریافت کرده بود.  توسعه این فیلم تا ژانویه ۲۰۰۹ متوقف شد،  اما در آوریل ۲۰۱۴ زمانی که برادران وارنر (شرکت مادر نیو لاین) و دی سی شروع به برنامه ریزی مجموعه ای از فیلم های ابرقهرمانی برای جهان مشترک خود، دی سی کردند، دوباره آغاز شد. جهان گسترده (DCEU). در آگوست آن سال، جانسون گفت که هنوز به فیلم وابسته است، اما هنوز تصمیم نگرفته است که نقش کاپیتان مارول را بازی کند یا بلک آدام. یک ماه بعد، جانسون اعلام کرد که آدام سیاه را به تصویر خواهد کشید.

در ژانویه ۲۰۱۷، جانسون با جف جانز از دی سی ملاقات کرد تا در مورد پروژه بحث کند، پس از اینکه مدیران استودیو نگران شدند که بازیگری با مشخصات جانسون به جای بازی در فیلم، به عنوان یک شخصیت شرور و نقش مکمل در فیلم مورد استفاده قرار گرفته است. پس از آن ملاقات، آنها تصمیم گرفتند پروژه را به دو فیلم تقسیم کنند: Shazam! (2019)، با بازی قهرمان کاپیتان مارول که دی سی از آن زمان به نام Shazam تغییر نام داد. و بلک آدام، با بازی جانسون به عنوان ضدقهرمان عنوان. جانسون گفت که این دو شخصیت در آینده روی پرده ملاقات خواهند کرد. جانز در ژوئیه تایید کرد که جانسون در Shazam ظاهر نخواهد شد. اگرچه شبیه او در آن فیلم برای هولوگرافی جادویی Black Adam ساخته شده توسط جادوگر Shazam استفاده شده است.

آدام ستیکیل برای نوشتن فیلمنامه بلک آدام در اکتبر ۲۰۱۷ استخدام شد و جانسون قرار بود با دنی و هیرام گارسیا از Seven Bucks Productions همراه با بو فلین از FlynnPictureCo این فیلم را تولید کند. در آن زمان، برنامه‌هایی برای جانسون وجود داشت که ابتدا به‌عنوان بلک آدام در جوخه انتحار (۲۰۱۶) و سپس دنباله آن ظاهر شود، که گاوین اوکانر به عنوان نویسنده و کارگردان احتمالی به آن پیوست. هدف این بود که اعضای جوخه انتحار یک سلاح کشتار جمعی را ردیابی کنند که به عنوان بلک آدام در نقشی کوچک برای جانسون فاش می‌شد، اما وقتی اوکانر آن فیلم را در سال ۲۰۱۸ ترک کرد، این نقشه‌ها کنار گذاشته شد. Sztykiel پیش نویس فیلمنامه Black Adam را تا آوریل ۲۰۱۸ تکمیل کرد، زمانی که جانسون گفت پتانسیل برای شروع فیلمبرداری در سال ۲۰۱۹ وجود دارد. در پایان ماه اوت، Sztykiel پیش نویس دیگری را ارائه کرده بود و بازنگری های بیشتری در حال انجام بود. هیرام گارسیا سپس گفت که دادن فیلم‌های خود به Shazam و Black Adam باعث می‌شود بهترین فیلم برای هر شخصیت ساخته شود و او اضافه کرد که تصویر آن‌ها از Black Adam قرار نیست برای تماشاگران “نرم‌تر” شود و توضیح داد که او “نه ابرقهرمان پیشاهنگ پسر، او همان پسری است که مانند، باشه، از او عبور می کنی؟ خب، من سرت را پاره می کنم”. در دسامبر، جانسون گفت که فیلمبرداری به دلیل تعهداتش به Jumanji: The Next Level (2019) و Red Notice (2021) تا پایان سال ۲۰۱۹ آغاز نخواهد شد.

بعد از انتشار موفقیت آمیز Shazam!، بلک آدام در اولویت نیو لاین قرار گرفت. تا ژوئن ۲۰۱۹، Jaume Collet-Serra پس از تحت تأثیر قرار دادن جانسون به عنوان کارگردان فیلم Jungle Cruise (2021) در حال مذاکره برای کارگردانی این فیلم بود. Collet-Serra بلک آدام را به عنوان هری کثیف ابرقهرمانان توصیف کرد و گفت که این فیلم نسخه تاریک تری از جانسون را در مقایسه با کمدی ماجراجویی Jungle Cruise نشان می دهد. جانسون در اکتبر فاش کرد که فیلمبرداری در ژوئیه ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد، و ماه بعد اعلام کرد که Black Adam قرار است در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ اکران شود. او همچنین گفت Shazam در این فیلم حضور نخواهد داشت، اما اعضای انجمن عدالت آمریکا (JSA) معرفی خواهند شد.

زیرنویس فیلم Black Adam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Black Adam 2022 جانسون در اواسط آوریل ۲۰۲۰ اظهار داشت که فیلمبرداری به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ به تعویق افتاده است و آنها اکنون قصد داشتند در اوت یا سپتامبر همان سال تولید را آغاز کنند. انتظار می رفت تا جولای، فیلمبرداری در اوایل سال ۲۰۲۱ در آتلانتا، جورجیا آغاز شود. در طول رویداد مجازی DC FanDome در ماه اوت، جانسون فاش کرد که نسخه فیلم JSA علاوه بر Atom Smasher، شامل Hawkman، Doctor Fate و Cyclone نیز می‌شود. او توضیح داد که Hawkgirl در ابتدا در تیم گنجانده شده بود، اما به دلیلی پیچیده در نهایت نتوانست از او در فیلم استفاده شود و با Cyclone جایگزین شد.

روری هاینز و سهراب نوشیروانی پیش نویس جدیدی از فیلمنامه را تا سپتامبر نوشته بودند، زمانی که آلدیس هاج به عنوان هاکمن انتخاب شد. ماه بعد، برادران وارنر برنامه انتشار آینده خود را به دلیل همه‌گیری تنظیم کرد و بلک آدام را بدون تاریخ انتشار باقی گذاشت. بعداً در اکتبر، سارا شاهی در نقش آدریانا توماز به بازیگران پیوست. Quintessa Swindell برای نقش Cyclone در دسامبر انتخاب شد، و مروان کنزاری در فوریه ۲۰۲۱ به بازیگران پیوست. انتظار می‌رفت که فیلمبرداری آن آوریل آغاز شود، و ساخت مجموعه‌ها از اواسط مارس آغاز شد. پیرس برازنان برای نقش کنت نلسون / دکتر سرنوشت در پایان ماه مارس انتخاب شد، و تاریخ اکران جدید فیلم در ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ تعیین شد. در آوریل، James Cusati-Moyer، Bodhi Sabongui، Mo Amer، و Uli Latukefu در نقش‌های فاش نشده به بازیگران پیوستند.  Latukefu قبلا با جانسون در سریال Young Rock کار می کرد، در حالی که شخصیت Sabongui به عنوان یک نقش کلیدی از کمیک Black Adam توصیف شد.

عکاسی اصلی در ۱۰ آوریل ۲۰۲۱، در استودیو Trilith در آتلانتا، جورجیا، با لارنس شر به عنوان فیلمبردار آغاز شد. فیلمبرداری از شروع اولیه جولای ۲۰۲۰ به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. جانسون در ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱ گفت که سه هفته از فیلمبرداری باقی مانده است، و در ۱۵ جولای اعلام کرد که صحنه های خود را کامل کرده است. سپس فیلمبرداری بدون جانسون برای چند هفته ادامه یافت، با انتقال تولید به لس آنجلس، و تا ۱۵ اوت به پایان رسید.

بیل وستنهوفر به عنوان ناظر جلوه‌های بصری فیلم، پس از انجام این کار برای فیلم زن شگفت‌انگیز (۲۰۱۷) DCEU، و جان لی تدوینگر است. در مارس ۲۰۲۲، برادران وارنر برنامه انتشار خود را به دلیل تأثیرات COVID-19 بر حجم کاری فروشندگان جلوه های بصری تنظیم کرد. بلک آدام به ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ بازگردانده شد و فلش و آکوامن و پادشاهی گمشده از اواخر سال ۲۰۲۲ به سال ۲۰۲۳ منتقل شدند تا زمان برای تکمیل جلوه های بصری آنها فراهم شود. تاخیر برای Black Adam همچنین به دلیل فیلمبرداری مجدد بود که برای فوریه ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده بود باید به تعویق بیفتد زیرا بیشتر فضای استودیو Trilith توسط تولید Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023). هنگامی که فیلمبرداری برای آن فیلم به پایان رسید، فیلمبرداری مجدد برای Black Adam در اوایل ماه مه آغاز شد.

زیرنویس Black Adam 2022 - بلو سابتایتل

جانسون این فیلم را در رویداد مجازی DC FanDome در آگوست ۲۰۲۰ تبلیغ کرد و هنر مفهومی را آشکار کرد و یک پیش درآمد انیمیشن را برای فیلم روایت کرد و همچنین اعلام کرد که کدام اعضای JSA ظاهر خواهند شد. تاریخ اکران جدید فیلم در ژوئیه ۲۰۲۲ در ۲۸ مارس ۲۰۲۱ اعلام شد، با پیش درآمد دیگری به روایت جانسون که قبل از یک بازی نیمه نهایی منطقه ای بسکتبال NCAA پخش شد و همچنین در طی “تسخیر” میدان تایمز نیویورک اعلام شد. کارلی لین در کولایدر رویداد میدان تایمز را هیجان‌انگیز توصیف کرد، در حالی که مارک سرلز از CNET گفت: «پررونق کردن آن بر سر یک بلندگوی غول‌پیکر در میدان تایمز» «روشی بسیار جالب برای اعلام تاریخ اکران فیلم» بود. این فیلم در ماه اکتبر در DC FanDome 2021 تبلیغ شد و جانسون صحنه افتتاحیه فیلم را با معرفی خود به عنوان بلک آدام فاش کرد. تام ریمن از Collider از دیدن فیلمی از فیلم پس از تاریخچه طولانی توسعه آن هیجان زده بود و گفت: “به نظر می رسد مانند دواین جانسون در یک فیلم ابرقهرمانی است که می توان گفت که عالی به نظر می رسد”. هر دو راس ای. لینکلن از The Wrap و The A.V. ویلیام هیوز از باشگاه، خشونت صحنه کوتاه را برجسته کرد، در حالی که مت پچس در Polygon، لحن فیلم را با حق رای دادن مومیایی مقایسه کرد.

در فوریه ۲۰۲۲، تصاویر بیشتری از فیلم به عنوان بخشی از یک فیلم نمایشی برای برادران وارنر منتشر شد. لوح‌های ۲۰۲۲ از فیلم‌های DC، که شامل The Batman، The Flash، و Aquaman and the Lost Kingdom نیز می‌شد (قبل از اینکه دو فیلم آخر به سال ۲۰۲۳ در ماه مارس به تعویق بیفتند).  جانسون، سنتینیو و سویندل این فیلم را در برادران وارنر تبلیغ کردند. پانل CinemaCon در آوریل ۲۰۲۲، جایی که یک تیزر تریلر راه اندازی شد. اولین تریلر رسمی در ۸ ژوئن منتشر شد که شامل ریمیکس ارکستری از آهنگ Kanye West و Jay-Z “Murder to Excellence” (2011) بود. جنیفر بیست در CNET نوشت که تریلر بلک آدام را به عنوان شخصیتی معرفی می کند که “باید بین قهرمان یا شرور بودن یکی را انتخاب کند – و به نظر می رسد با قضاوت در مورد این سوال که آیا قهرمانان مردم را می کشند یا خیر، مسیر تاریک تری را در پیش می گیرد”. مگی لوویت از Collider و چارلز پولیام مور از The Verge نیز به وحشیگری آدام در تریلر اشاره کردند. پولیام مور احساس می کرد که مرگ پسر آدام “او را رادیکال می کند و او را جسارت می کند تا از قدرت های تازه کشف شده اش برای جستجوی نوعی عدالت استفاده کند که آنقدر بی رحمانه است که اطرافیانش مجبور می شوند او را قفل کنند.” Lovvit عقیده داشت که اخلاق آدام “در منطقه خاکستری بین سیاه و سفید” وجود دارد و از دیدن آینده شخصیت در DCEU هیجان‌زده بود. رزی نایت در نوشتن برای IGN همچنین احساس کرد که داستان “تراژیک” آدام را نشان می دهد، و حدس می زد که می تواند از تکرار شخصیت جدید ۵۲ الهام بگیرد و اقدامات آینده او را تعیین کند.

دی سی کامیکس قرار است مجموعه‌ای از تک‌شات‌ها را با تمرکز بر هر یک از اعضای انجمن عدالت آمریکا (JSA) با عنوان Black Adam – The Justice Society Files منتشر کند که از ۵ جولای شروع و در ۴ اکتبر به پایان می‌رسد. پوششی متفاوت از اعضای JSA همانطور که در فیلم به تصویر کشیده شده اند.

Black Adam قرار است توسط Warner Bros. Pictures در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ در ایالات متحده منتشر شود و ۴۵ روز بعد برای پخش در HBO Max در دسترس خواهد بود. در ابتدا قرار بود در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ منتشر شود، اما به دلیل همه‌گیری COVID-19 از آن تاریخ منتقل شد. سپس تاریخ انتشار ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ داده شد، اما از آنجا به ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ منتقل شد، زمانی که برادران وارنر برنامه انتشار خود را به دلیل تأثیرات COVID-19 بر حجم کاری فروشندگان جلوه های بصری تنظیم کرد.

در آوریل ۲۰۱۷، جانسون گفت که او و دی سی قصد داشتند بلک آدام و شزم در یک فیلم آینده با هم ظاهر شوند. هنری کاویل، که نقش سوپرمن را در DCEU به تصویر می‌کشد، در آوریل ۲۰۱۸ گفت که برنامه‌هایی برای روبرو شدن بلک آدام جانسون با سوپرمن در یک فیلم آینده DCEU پس از ملاقات بلک آدام و شزم وجود دارد. دنی گارسیا در می ۲۰۲۱ اظهار داشت که جانسون و سایر تهیه کنندگان قصد داشتند در طول “رابطه طولانی مدت خود با دی سی” چندین فیلم بلک آدام بسازند، و هیرام گارسیا در ژوئیه تکرار کرد که پتانسیل حضور کاویل و جانسون در این فیلم وجود دارد. پروژه آینده با هم به عنوان سوپرمن و بلک آدام. در آن نوامبر، هیرام توضیح داد که آنها قبلاً طرح کلی فیلم‌های آینده و اسپین‌آف‌هایی با Black Adam و JSA داشتند که به موفقیت اولین فیلم بستگی دارد، و اضافه کرد که شخصیت‌های دیگری فراتر از Shazam و Superman در حال ساخت هستند. به عنوان رقبای بالقوه آینده برای بلک آدام مانند Wonder Woman در نظر گرفته می شود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی برای افزایش رتبه سایت و برندینگ کسب و کار

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح